676 4943 või 5663 5958 info@relk.ee

Andurid DP seeria

DP* seeria temperatuuri- ja niiskuse andurid esindavad viimast versiooni CAREL-i anduritest ruumidesse, tööstuslikku keskkonda ja õhukanalitesse. Tootevalik sisaldab mudeleid -0,5-1V, 0-10V, 4-20mA väljundiga ja RS485 väljundiga (Carel või Modbus) DP* seeria andurites kasutatakse digitaalset väljundit ja andurid pakuvad laiemat temperatuuri- ja niiskuse vahemikku kui eelmised mudelid, tagades hea hinna ja kvaliteedi suhte. Andureid kasutatakse tavaliselt koos Careli kontrolleritega, kuid neid saab kasutada ka kolmanda osapoole seadmetega. CAREL-i elektroonilised temperatuuri ja/või niiskuse andurid on välja arendatud spetsiaalselt kütte jahutuse ja niisutuse süsteemide jaoks. Saadaval on järgmised mudelid : a) seinapeale, b) tööstuslikesse tingimustesse, c) õhukanalisse. Andurid erinevad aktiivsete väljundite poolest (vool või pinge, valitav lülitiga) välja arvatud mudelid mis on NTC takistusliku väljundiga Careli kontrollerite jaoks. Anduritele sobib vahelduvpinge 12 kuni 24 Vac või alalispinge 9 kuni 30 Vdc.
Sooviksid omale seda seadet või täpsemat infot?
Võita meiega ühendust ning täpsustame infot või teeme sulle hea pakkumise!

Toote täpsem info

Andurid

Seinaandurid (DPW*)

Neid andureid kasutatakse kütte ja õhukonditsioneeride süsteemides. Andurite disain sobib kasutamiseks kodumajapidamistes ning on valmis paigalduseks seinale.

Andurid tööstuslikesse tingimustesse (DPP*)

Neid andureid kasutatakse tööstuslikes tingimustes (külmad ruumid, basseinid jne) kus kõrge kaitseaste on nõutud nii andurile (IP54) kui ka ümbritsevale kestale (IP55). Andurid on valmis paigalduseks seinale.

Kanaliandurid (DPD*)

Neid andureid kasutatakse õhukanalis kütte ja õhukonditsioneeride süsteemides. Anduritega on kaasas kinnitusalus.

Dokumentatsioon

Rohkem informatsiooni : http://www.carel.com/active-temperature-/-humidity-and-air-quality-sensors

Careli andurite juhend (Inglise keeles) : fail

Spetsifikatsioonid

Temperatuur ja niiskus

Saadavus

Andurite koodid