676 4943 või 5663 5958 info@relk.ee

humiSonic ventilation

humiSonic õhuniisutid ventilatsiooniseadmetele võimaldavad temperatuurimuutusteta niisutust väiksematele torustikusüsteemidele, pakkudes kõrge energiaefektiivsusega alternatiivi auruniisutusele. Energiatarbimine aurustunud vee kg kohta on nimelt 90% madalam kui auruga! Paigaldatud otse õhuvoolu, humiSonic saab vee atomiseerida väga väikesteks piiskadeks (keskm (5 µm), mis koheselt aurustuvad. Uue generatsiooni humiSonic pöörab erilist tähelepanu hügieenile, mida CAREL on alati teinud oma niisutuslahenduste suhtes. Kõik osad, mis puutuvad veega kokku, on tehtud roostevabast terasest ja vett ei jäeta seadmesse seisma peale niisutustsüklit. Lisaks, elektrooniline kontroller juhib perioodilisi pesutsükleid kui süsteem ei tööta. Need hügieeniomadused koos väga kõrge täpsusega, mida humiSonic suudab saavutada (umbes ±1% suhtelise niiskuse seadepunktist) teevad sellest ideaalse lahenduse isegi veel kriitilisemate ja delikaatsemate kohtade jaoks, nt puhasruumid. humiSonicul ventilatsiooniseadmetele on kaks elementi, mis teevad nad võimsaks ja täislahenduseks: põhiseade (sisaldab piesoelektrilisi andureid) ja elektriline toiteplokk ja kontrollpaneel.
Kategooria:
Sooviksid omale seda seadet või täpsemat infot?
Võita meiega ühendust ning täpsustame infot või teeme sulle hea pakkumise!

Toote täpsem info

Eelised

humiSonic’l ventilatsioonile on kõik ultraheli tehnoloogia kasulikud omadused, lisaks veel CARELi poolt arendatud uuendused :

  • enegiasäästlikkus: kõigest 10% auruniisutite tavapärasest energiatarbimisest;
  • usaldusväärsus: 10 000 tundi segamatut tööd on garanteeritud;
  • täpsus: suhtelise niiskuse kontroll ±1% seadepunktist;
  • imendumisefektiivsus: kõigest 5 µm suurused tilgad aurustuvad koheselt;
  • täislahendus: elektriline ja kontrollpaneel koos, kõik on olemas, mida humiSonic õhusüsteemile vajab töö alustamiseks;
  • hügieen: roostevabast terasest osad, ilma veeringluseta ja perioodiliste pesemistsükliteta.

Dokumentatsioon

Rohkem infot : http://www.carel.com/product/humisonic-ventilation

Tutvustus (Inglise keeles) : fail

Kasutusjuhend (Inglise keeles) : fail