heaterSteam titanium

HeaterSteam „titanium“ õhuniisutaja on küttekehadega õhuniisutite kõrgeim klass. Seda õhuniisutit kasutatakse paigaldistes kus on niisutusele kõige kõrgemad nõudmised.

Titaaniumi kasutamine koos küttekehade ülekuumenemise kaitsega (ainulaadne turul), annab võimaluse kasutada niisutit valdkondades, kus pidev aurutootmine on väga oluline. Niisuti on võimeline töötama igasuguse veega, isegi ekstreemselt agressiivse veega kus veejuhtivus on alla 1 μS/cm ja on pehmendatud kuni 0° fH: titaaniumist küttekehad on täiesti korrosioonikindlad. Sellist ülipuhast vett kasutatakse sageli farmaatsiatööstuses või haiglates ning vesi võib omaduste poolest olla väga agressiivne niisutite koostematerjalidele.

Õhuniisutil on küttekehade temperatuuriandurid, mis välistavad küttekehade ülekuumenemise. Erakordne täpsus võimaldab niiskuse taset hoida täpsusega ±1%, moduleeriv tootlikkuse juhtimine    0 – 100% ni ja võimalus vett eelsoojendada silindris võimaldab niisutil väga kiiresti kohanduda aurunõudluse muutustele.

Uue põlvkonna juhtkontroller teeb „titanium“ niisuti veelgi unikaalsemaks. Modbus ja BACnet on standardina mõlemad olemas serial ja ethernet liidese kaudu – lisakaarte ei ole vaja. Ethernet liidest saab kasutada ka integreeritud veebserveri jaoks läbi kohaliku võrgu. See võimaldab õhuniisutajat seadistada ja monitoorida otse interneti lehitseja kaudu arvutist.

Õhuniisuti töötab igasuguse toorveega ning üks niisuti suudab juhitda kuni 19 niisutit paralleelselt proportsionaalsignaali kaudu. Õhuiisuti hooldamine on kerge, küttekehade termilise šoki tsükkel eemaldab küttekehadelt katlakivi jäägid.

Õhuniisuti seadistamisel aitab kaasa käivituse „abimees“, mille abil saab samm-sammult seadistada olulisemad parameetrid niisuti kasutusele võtuks.

Niisutid on saadaval tootlikkusega 2 – 80 kg/tunnis.

Küsi meilt toote kohta täiendavat infot