humifog Multizone Touch

humiFog on pihustav adiabaatiline õhuniisuti, mis kasutab suruenergiat, mida saab pumbalt ja düüsidelt, mis on pandud raamiäärele aurustama demineraliseeritud vettt mikromeetrilisteks veetilkadeks õhukäsitustorus või keskkonnas niisutamiseks. Tänu kasutatavale tehnoloogiale on humiFog suure tõhususega ja täpne toode. Tõhusus tuleb kõrgest survest: volumeetriline kolviga pump võimaldab seadmel jõuda surveni 70 baari, mis koos spetsiaalsete düüsidega aurustab vee ca 15 µm diameetriga tilkadeks. Täpsus tuleneb mitmetest faktoritest:

  • inverter, mis töötab pumba pöörlemissagedusel ja selle modulatsioonil ja seetõttu järgib nõuet kuni 2% täpsusega
  • solenoidventiilid räkil jälgivad soovitud voolukiirust/suurust jagades selle sammudeks, et suudaks vastata äkilisele nõudlusele
  • Careli elektrooniline kontroller võimaldab kogu kontrolli ja sekkumise süsteemi parameetrite töösse

humiFog Multizone, lisaks niisutusele saab kasutada ka adiabaatiliseks jahutamiseks nii otse kui kaudselt: sel juhul on ideaalne rohkem kui ühe ala juhtimisvõimalus ülem-alluva seadistusega. Need omadused võimaldavad humiFogi kasutamist kõigis keskkondades mugavusotstarbest kuni delikaatsete tööstusprotsessideni. Hügieenisertifikaat kooskõlas standardiga VDI6022, võimaldab paigaldust ka haiglates ja puhasruumides. HumiFog on valikus järgnevates suurustes: 100, 200, 320, 460, 600, 1000 l/h. Jaotussüsteem on disainitud klientivajadusi silmas pidades, sellel on antud projektile vajalikud dimensioonid ja võimsus sõltub projekti karakteristikutest ja ventilatsiooniseadmest.

Küsi meilt toote kohta täiendavat infot