676 4943 või 5663 5958 info@relk.ee

Küttekehadega niisutid

Tutvu meie pakutavate toodetega siit
Niisutamise omadused muudavad selle tehnoloogia eelistatud lahenduseks rakendustes, kus oluliseks on hügieen, nagu laboratooriumid, põllumajandus, toiduainetööstus : aur on täiesti steriilne ning ei kanna endaga kaasa tahkeid osakesi. Vee eelnev töötlemine ei ole vajalik.

Usaldusväärne ja täpne tehnoloogia kõrgtehnoloogiliste rakenduste jaoks. Aurutootlikkus on moduleeritud kõrge täpsusega, kasutades mis tahes kvaliteediga vett.

Niisutamise omadused muudavad selle tehnoloogia eelistatud lahenduseks rakendustes, kus oluliseks on hügieen, nagu laboratooriumid, põllumajandus, toiduainetööstus : aur on täiesti steriilne ning ei kanna endaga kaasa tahkeid osakesi. Vee eelnev töötlemine ei ole vajalik.

Carel´i uus heaterSteam õhuniisutite tootevalik, mis kasutab viimase põlvkonna kontrollerite funktsioone, kujutab endast kõige uuema funktsionaalsuse, töökindluse ja jõudlusega elektriliste küttekehadega õhuniisuteid.

  • Töökindlad titaanium või Incoloy® küttekehad
  • Erakordne täpsus : ±1% suhtelise niiskuse hoidmise täpsus
  • Paindlikkus : niisuti võib kasutada igasuguse kvaliteediga vett
  • Elektriliste küttekehadega õhuniisutid on saadaval kahes versioonis : „process“ ja „titanium“

Õhuniisutajad on saadaval aurutootlikkusega 2 kuni 80 kg/tunnis. Õhuniisutitel on elektrooniline kontroller koos graafilise displeiga baseerudes c.pCO platvormil. Uus tarkavara lahendus annab niisutile suure funktsionaalsuse ning võimaluse ühendada paljude BMS jälgimissüsteemidega. HeaterSteam „titanium“ õhuniisuti on ainus titaanium küttekehadega õhuniisuti maailmas.

 

heaterSteam „process“ õhuniisuti
Paindlik lahendus mis kujutab endast küttekehadega õhuniisutite baaslahendust. Ideaalne lahendus süsteemidele mis nõuavad paindlikkust ja töökindlust. Incoloy® 825 küttekehad võimaldavad töötamist keerulistes oludes kus veekvaliteeti ei ole võimalik kontrollida. Integreeritud küttekehade ülekuumenemise kaitse (ainulaadne turul) ja patenteeritud AFM süsteem (vahutekke vältimise süsteem) garanteerivad süsteemi töökindluse. Moduleeriv piirav andur võimaldab vältida kondensaadi teket, tagades pideva aurutootlikkuse.

heaterSteam „titanium“ õhuniisuti
Ainuke õhuniisuti maailmas, millel on titaaniumist küttekehad. Titaaniumi kasutamine koos küttekehade ülekuumenemise kaitsega (ainulaadne turul), annab võimaluse kasutada õhuniisutit valdkondades, kus pidev aurutootmine on väga oluline. Niisuti on võimeline töötama igasuguse veega, isegi ekstreemselt agressiivse veega kus veejuhtivus on alla 1 μS/cm ja on pehmendatud kuni 0° fH: titaaniumist küttekehad on täiesti korrosioonikindlad. Sellist ülipuhast vett kasutatakse sageli farmaatsia tööstuses või haiglates ning vesi võib omaduste poolest olla väga agressiivne niisutite koostematerjalidele

Küttekehadega õhuniisutite puhul võib kasutada demineraliseeritud vett, tagades sellisel juhul maksimaalse tootlikkuse ning minimeerides hoolduskulud. Carel on välja arendanud veetöötlussüsteemid spetsiaalselt niisutite jaoks, mis on saadaval kompaksetena, tootes 20-60 liitrit vett tunnis või suuremates versioonides, mis toodavad kuni 1200 liitrit vett tunnis.